Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ESDA6V1-4BC6
ESDA6V1-4BC6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESDA6V1-4BC6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESDA6V1-4BC6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 3V SOT23-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESDA6V1-4BC6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 3V SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 299929 pcs Φύλλο δεδομένων ESDA6V1-4BC6
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp - Τάση - Ανάλυση (Min) 6.1V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6
Σειρά ESDA, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 80W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Αλλα ονόματα 497-4643-2
ESDA6V14BC6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount