Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ESDA17SC6
ESDA17SC6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESDA17SC6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESDA17SC6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 14V SOT23-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESDA17SC6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 14V SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216092 pcs Φύλλο δεδομένων ESDAxxSCx
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 14V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp - Τάση - Ανάλυση (Min) 17V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 4 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά ESDA, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount