Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ESDA14V2SC5Y
ESDA14V2SC5Y
ESDA14V2SC5Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESDA14V2SC5Y με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESDA14V2SC5Y
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 12V 35V SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESDA14V2SC5Y Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 12V 35V SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35V Τάση - Ανάλυση (Min) 14.2V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 4 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W