Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > CBTVS2A16-1F3
CBTVS2A16-1F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CBTVS2A16-1F3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CBTVS2A16-1F3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 19V 4FLIPCHIP
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1052909 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CBTVS2A16-1F3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 19V 4FLIPCHIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) -
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19V Τάση - Ανάλυση (Min) 16V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-FlipChip (0.77x0.77) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 70W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, FCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) -
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 125pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose