Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > CBTVS2A12-1F3
CBTVS2A12-1F3
CBTVS2A12-1F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CBTVS2A12-1F3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CBTVS2A12-1F3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 10V 15V 4FLIPCHIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CBTVS2A12-1F3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 10V 15V 4FLIPCHIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 432210 pcs Φύλλο δεδομένων CBTVS2A12-1F3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 15V Τάση - Ανάλυση (Min) 12V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-FlipChip Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 44W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 4-XFBGA, FCBGA
Αλλα ονόματα 497-15488-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -