Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > BZW06-376RL
BZW06-376RL
BZW06-376RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW06-376RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZW06-376RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 376V 776V DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZW06-376RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 376V 776V DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 265222 pcs Φύλλο δεδομένων BZW06-5V8(B)/376(B)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 376V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 776V Τάση - Ανάλυση (Min) 418V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15 Σειρά BZW06, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Αλλα ονόματα 497-12471-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5.7A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 350pF @ 1MHz Αριθμός μέρους βάσης BZW06