BZW06-342RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW06-342RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | TVS DIODE 342V 706V DO15 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BZW06-342RL | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 342V 706V DO15 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4793 pcs | Φύλλο δεδομένων | BZW06-5V8(B)/376(B) |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 342V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 706V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 380V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-15 | Σειρά | BZW06, TRANSIL™ |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 600W |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 5.7A (8/20µs) | Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 360pF @ 1MHz |