Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BYW51-200
BYW51-200
BYW51-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYW51-200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYW51-200
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYW51-200 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123946 pcs Φύλλο δεδομένων BYW51(x)-200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 8A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 497-2693-5
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 15µA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A Αριθμός μέρους βάσης BYW51-200