BYW4200B-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYW4200B-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | DIODE GEN PURP 200V 4A DPAK |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BYW4200B-TR | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE GEN PURP 200V 4A DPAK | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 124896 pcs | Φύλλο δεδομένων | SMBYW04-200, BYW4200B |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.25V @ 12A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 200V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DPAK |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) | 35ns | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Τύπος | Standard |
| Λεπτομερής περιγραφή | Diode Standard 200V 4A Surface Mount DPAK | Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 10µA @ 200V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 4A | Χωρητικότητα @ VR, F | - |