Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BYV541V-200
BYV541V-200
BYV541V-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYV541V-200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYV541V-200
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 200V 50A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYV541V-200 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 200V 50A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5697 pcs Φύλλο δεδομένων BYV54V, BYV541V
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 50A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 60ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP Αλλα ονόματα 497-2689-5
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Standard 200V 50A Chassis Mount ISOTOP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 50A