Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BYV52-200
BYV52-200
BYV52-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYV52-200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYV52-200
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 200V 30A SOT93
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYV52-200 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 200V 30A SOT93 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10118 pcs Φύλλο δεδομένων BYV52/PI
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-93
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-218-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 30A Through Hole TO-218-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A