BTB04-600SL
BTB04-600SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTB04-600SL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTB04-600SL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTB04-600SL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 180661 pcs Φύλλο δεδομένων BTB04-600SL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 10mA
Τάσης - Ανάλυση TO-220AB transistor Τύπος Logic - Sensitive Gate
Σειρά - SCR Τύπος 35A, 38A
Κατάσταση RoHS Bulk Πόλωση TO-220-3
Άλλα ονόματα 497-6671
BTB04-600SL-ND
BTB04600SL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BTB04-600SL
Διευρυμένη περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220AB Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
Τρέχουσες - Trip (It) 15mA Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 600V
Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 4A Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 1.3V