BTB08-600BRG
BTB08-600BRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTB08-600BRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTB08-600BRG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC 600V 8A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTB08-600BRG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC 600V 8A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108436 pcs Φύλλο δεδομένων BT(A,B)08, T8xx Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-6674-5
BTB08-600BRG-ND
BTB08600BRG
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 600V 8A Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 8A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 80A, 84A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 50mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA Διαμόρφωση Single