BTA06-600BWRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTA06-600BWRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BTA06-600BWRG | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 85590 pcs | Φύλλο δεδομένων | BT(A,B)06 Series |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - μέλος Off | 600V |
| Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) | 1.3V | Triac Τύπος | Alternistor - Snubberless |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TO-220AB | Σειρά | Snubberless™ |
| Συσκευασία | Tube | Συσκευασία / υπόθεση | TO-220-3 |
| Αλλα ονόματα | 497-3117 497-3117-5 497-3117-ND BTA06-600BW BTA06600BWRG |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Λεπτομερής περιγραφή | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole TO-220AB | Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) | 6A |
| Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 60A, 63A | Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) | 50mA |
| Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) | 50mA | Διαμόρφωση | Single |