BTA06T-600CWRG
BTA06T-600CWRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTA06T-600CWRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTA06T-600CWRG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTA06T-600CWRG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70703 pcs Φύλλο δεδομένων BTA06T-600CWRGSCRs, Triacs, AC Switches and A.S.D.™
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Alternistor - Snubberless
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Insulated Σειρά Snubberless™
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-14177-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole TO-220AB Insulated
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 6A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 45A, 47A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 35mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 35mA