ACST12-7CG
ACST12-7CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ACST12-7CG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ACST12-7CG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC 700V 12A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ACST12-7CG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC 700V 12A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56421 pcs Φύλλο δεδομένων ACST12
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 700V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1V Triac Τύπος Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 700V 12A Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 120A, 126A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 50mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 35mA Διαμόρφωση Single