ACST10-7SFP
ACST10-7SFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ACST10-7SFP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ACST10-7SFP
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 700V 10A TO220FP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ACST10-7SFP Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 700V 10A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70644 pcs Φύλλο δεδομένων ACST10
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 700V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1V Triac Τύπος Logic - Sensitive Gate
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 10A Through Hole TO-220FP Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 10A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 100A, 105A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 30mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 10mA Διαμόρφωση Single