Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE180CA
1.5KE180CA
1.5KE180CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE180CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE180CA
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 154V 317V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE180CA Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 154V 317V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123463 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 154V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 317V Τάση - Ανάλυση (Min) 171V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201
Σειρά 1.5KE, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Αλλα ονόματα 497-12024-1
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 31.5A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 362.5pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1
Αριθμός μέρους βάσης 1.5KE εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5KE180CA-E3/54 Image
1.5KE180CA-E3/51 Image
1.5KE180ATR Image
1.5KE180C Image
  • Μέρος#:1.5KE180C
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 154V 258.3V DO201