Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE180ARL
1.5KE180ARL
1.5KE180ARL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE180ARL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE180ARL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 154V 317V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE180ARL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 154V 317V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174451 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 154V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 317V Τάση - Ανάλυση (Min) 171V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά 1.5KE, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 31.5A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 725pF @ 1MHz