Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63TXW330MEFC8X40
63TXW330MEFC8X40
63TXW330MEFC8X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63TXW330MEFC8X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63TXW330MEFC8X40
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63TXW330MEFC8X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105525 pcs Φύλλο δεδομένων TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά TXW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.11A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.02A @ 100kHz