Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63TXW220MEFC8X30
63TXW220MEFC8X30
63TXW220MEFC8X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63TXW220MEFC8X30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63TXW220MEFC8X30
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63TXW220MEFC8X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130783 pcs Φύλλο δεδομένων TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά TXW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 785mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.57A @ 100kHz