Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63SGV330M16X21.5
63SGV330M16X21.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63SGV330M16X21.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63SGV330M16X21.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SMD CAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63SGV330M16X21.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SMD CAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά SGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 490mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 588mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 330µF