Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63SGV22M8X10.5
63SGV22M8X10.5
63SGV22M8X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63SGV22M8X10.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63SGV22M8X10.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63SGV22M8X10.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά SGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 55mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 82.5mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 1189-2503-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 22µF