Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63LSQ15000MEFC36X98
63LSQ15000MEFC36X98
63LSQ15000MEFC36X98
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63LSQ15000MEFC36X98 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63LSQ15000MEFC36X98 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4752 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecLSQ Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.417" Dia (36.00mm) Σειρά LSQ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5.5A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.05A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.500" (12.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.976" (101.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 15000µF εφαρμογές General Purpose