Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63LSQ120000MCPC77X141
63LSQ120000MCPC77X141
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63LSQ120000MCPC77X141 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SCREW TERMINAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63LSQ120000MCPC77X141 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 1068 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecLSQ Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.031" Dia (77.00mm) Σειρά LSQ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 21.6A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 23.76A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.236" (31.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.669" (144.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 120000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 120000µF