Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 50MU334K3216
50MU334K3216
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50MU334K3216 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 50MU334K3216
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 50MU334K3216 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4340 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 50V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering