Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 50MU225M4532X
50MU225M4532X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50MU225M4532X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 50MU225M4532X
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 50MU225M4532X Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4930 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 50V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering