Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 4SEV47M4X5.5
4SEV47M4X5.5
4SEV47M4X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4SEV47M4X5.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4SEV47M4X5.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4SEV47M4X5.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά SEV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 34mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 51mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές Automotive
Σχετικά προϊόντα
4SEPC820M+T Image
  • Μέρος#:4SEPC820M+T
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
  • Σε απόθεμα:64373
4SEPC680M Image
  • Μέρος#:4SEPC680M
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H