Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 4SEPC560MW+TSS
4SEPC560MW+TSS
4SEPC560MW+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4SEPC560MW+TSS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4SEPC560MW+TSS
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4SEPC560MW+TSS Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147961 pcs Φύλλο δεδομένων 4SEPC560MW View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά OS-CON™, SEPC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 280mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.6A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα P16411CT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 560µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
4SEPC560M+TS Image
  • Μέρος#:4SEPC560M+TS
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Σε απόθεμα:161116
4SEP330M+TSS Image
  • Μέρος#:4SEP330M+TSS
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V T/H
  • Σε απόθεμα:92063
4SEP680M Image
  • Μέρος#:4SEP680M
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
4SEPC560M Image
  • Μέρος#:4SEPC560M