Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 4SEP560M
4SEP560M
4SEP560M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4SEP560M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4SEP560M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4SEP560M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102372 pcs Φύλλο δεδομένων 4SEP560M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SEP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 226mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.52A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα P16350 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 560µF