Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 450LSG3300MNB64X149
450LSG3300MNB64X149
450LSG3300MNB64X149
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 450LSG3300MNB64X149 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 450LSG3300MNB64X149 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.520" Dia (64.00mm) Σειρά LSG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 8.9A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 12.46A @ 10kHz