Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 450LSG2200M64X119
450LSG2200M64X119
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 450LSG2200M64X119 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SCREW TERMINAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 450LSG2200M64X119 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 1621 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecLSG Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.520" Dia (64.00mm) Σειρά LSG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 7.2A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 10.08A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 1.110" (28.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2200µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
450LMT Image
  • Μέρος#:450LMT
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CRTRDGE 450A 240VAC/150VDC