Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400SXW47MEFC18X30
400SXW47MEFC18X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400SXW47MEFC18X30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400SXW47MEFC18X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62834 pcs Φύλλο δεδομένων SXW SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά SXW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 320mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 47µF