Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400SXW10MEFC12.5X20
400SXW10MEFC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400SXW10MEFC12.5X20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή PENCIL CAP
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 99799 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400SXW10MEFC12.5X20 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή PENCIL CAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99799 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesSXW Series
Κατηγορία Πυκνωτές Σειρά *
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 400SXW10MEFC12.5X20
Διευρυμένη περιγραφή Aluminum Capacitors Περιγραφή PENCIL CAP
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:400SXG47MEFC20X20
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP