Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35YXM33MEFCT15X11
35YXM33MEFCT15X11
35YXM33MEFCT15X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35YXM33MEFCT15X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35YXM33MEFCT15X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 987319 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecYXM Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά YXM
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 71.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 130mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose