Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35YXM33MEFC5X11
35YXM33MEFC5X11
35YXM33MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35YXM33MEFC5X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35YXM33MEFC5X11
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35YXM33MEFC5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1005420 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecYXM Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά YXM
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 71.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 130mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 1189-2261
35YXM33MEFC5X11-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF