Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 35MU685MD15750
35MU685MD15750
35MU685MD15750
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35MU685MD15750 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35MU685MD15750
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35MU685MD15750 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14542 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 35V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-2538-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 6.8µF