Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 35MU684MA23216
35MU684MA23216
35MU684MA23216
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35MU684MA23216 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35MU684MA23216
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35MU684MA23216 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34620 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 35V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-2537-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.68µF