Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 250MXG470MEFC30X25
250MXG470MEFC30X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250MXG470MEFC30X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 250MXG470MEFC30X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 36947 pcs Φύλλο δεδομένων MXG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά MXG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.57A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.355A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose