Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 250MXG330MEFCSN25X25
250MXG330MEFCSN25X25
250MXG330MEFCSN25X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250MXG330MEFCSN25X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 250MXG330MEFCSN25X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62534 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesMXG Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 330µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά MXG Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can - Snap-In Pitch - Σύνδεσμος 250V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 1189-2881
250MXG330MEFCSN25X25-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 1.2A
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 250MXG330MEFCSN25X25
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
εφαρμογές 3000 Hrs @ 105°C