Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 180USC820MEFC30X25
180USC820MEFC30X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180USC820MEFC30X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180USC820MEFC30X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31219 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecUSC Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 180V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά USC
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.69A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.035A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 820µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 820µF εφαρμογές General Purpose