Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 180USC1000MEFC30X30
180USC1000MEFC30X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180USC1000MEFC30X30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180USC1000MEFC30X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34178 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecUSC Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 180V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά USC
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.1A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.65A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές General Purpose