Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16WA470MEFCTA8X9
16WA470MEFCTA8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16WA470MEFCTA8X9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16WA470MEFCTA8X9
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16WA470MEFCTA8X9 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 515699 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecWA Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά WA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 380mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 456mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose