Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16WA4700MEFC18X20
16WA4700MEFC18X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16WA4700MEFC18X20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16WA4700MEFC18X20 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60698 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecWA Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά WA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.6A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.84A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 4700µF εφαρμογές General Purpose