Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16THV100M8X10.5
16THV100M8X10.5
16THV100M8X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16THV100M8X10.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16THV100M8X10.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16THV100M8X10.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά THV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 150mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 300mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 1189-2047-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 300 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 100µF