Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16TGV820M12.5X13.5
16TGV820M12.5X13.5
16TGV820M12.5X13.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16TGV820M12.5X13.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16TGV820M12.5X13.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά TGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 510mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 850mA @ 100kHz