Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 16ST475K4532-ND
16ST475K4532-ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16ST475K4532-ND με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16ST475K4532-ND
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 16VDC 1812
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16ST475K4532-ND Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 16VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72990 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 16V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)