Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 16ST225M3225-ND
16ST225M3225-ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16ST225M3225-ND με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16ST225M3225-ND
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16ST225M3225-ND Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44670 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 16V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)