Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 160LSW27000M90X141
160LSW27000M90X141
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160LSW27000M90X141 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SCREW TERMINAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 160LSW27000M90X141 Κατασκευαστής Rubycon
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm) Σειρά LSW
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.236" (31.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.669" (144.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 27000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 27000µF εφαρμογές General Purpose