Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 160LSQ33000MEFC90X141
160LSQ33000MEFC90X141
160LSQ33000MEFC90X141
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160LSQ33000MEFC90X141 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 846 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 160LSQ33000MEFC90X141 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm) Σειρά LSQ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 18.9A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 22.302A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.236" (31.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.709" (145.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33000µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:160LSW27000M90X141
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:SCREW TERMINAL
  • Σε απόθεμα:1214
160LLE5.6MEFC6.3X11 Image
  • Μέρος#:160LLE5.6MEFC6.3X11
  • Περιγραφή:CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL
  • Σε απόθεμα:608500
160LMT Image
  • Μέρος#:160LMT
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CRTRDGE 160A 240VAC/150VDC